Hra po Praze

Hra po Praze

Blíží se oblíbená akce Hra po Praze. 24.-26.11. 2017 Během tohoto týdne by vám měl přijít dopis s informacemi, pokud ne, najedete bližší informace i na internetu.

KRUH má nové náčelnictvo

KRUH má nové náčelnictvo

Na sněmu na konci tábora bylo zvoleno nové vedení kmene. Náčelnicí byla zvolena Lucka Barešová, náčelníkem Cyril Škorvaga, hospodářem Tadeáš Paul Stanko, ohnivcem František Felix. Bližší info bude brzy doplněno.

Fotky z klučičích podzimek
Almanach Půlstoletí Kruhu
Informace k rádcovskému kurzu

Dětský oddíl Kruh

Kruh, kmen Ligy lesní moudrosti, je pražský oddíl pro děti od 7 let s klubovnou v Praze 6 ve Střešovicích. Pořádáme pravidelné týdenní schůzky, víkendové i prázdninové výlety a letní tábor v indiánském duchu pod teepee.  Náš oddíl má více jak padesátiletou tradici a v současné době čítá více jak 150 aktivních členů.

Důraz klademe na pobyt v přírodě. Naší snahou je všestranně rozvíjet schopnosti mladého člověka, nejenom mimo civilizaci, ale i v běžném životě. Velmi důležitá je pro nás společná zkušenost prožitá v rámci Kruhu, kamarádství a životní přístup v duchu lesní moudrosti - Buď lepším, než jsi byl včera. Děti učíme samostatnosti, schopnosti improvizovat, manuální zručnosti, tvořivosti a toleranci.

Neméně důležitý je je pro nás  program v Praze, kde se konají pravidelné schůzky družin a některé akce. Dětem nabízíme možnost poznat naše hlavní město při dobrodružných hrách i sportovních aktivitách.  více...

Půlstoletí Kruhu

Půlstoletí Kruhu

Náš oddíl letos slaví veliké výročí. Více informací zatím zde na facebookové stránce.

Liga lesní moudrosti

Liga lesní moudrosti

Kruh je kmenem Ligy lesní moudrosti. Zjistěte více o této organizaci.

Videa na YouTube

Videa na YouTube

Kromě fotogalerie si můžete prohlédnout i náš video kanál na YouTube.