Aktuálně

Aktuální oznámení ve věci koronaviru

Aktualizováno 12.4.2021

Bylo spuštěno přihlašování na Hybridní Hru po Praze. V následujícím týdnu se opět v nějaké formě rozjíždějí prezenční družinovky. Další vývoj snad bude už optimistický.

 

Aktualizováno 16.3.2021

Situace se k lepšímu neobrátila, a je otázkou, jak budou věci probíhat dále. Jsme zatím nuceni zrušit i letošní Velikonoce. V nejbližší době proběhne po družinách předání družin novým rádcům. 

 

Aktualizováno 10.11.2020

Situace se, doufejme, začíná obracet k lepšímu, stále však neumožňuje oddílové aktivity. Rušíme proto Hru po Praze, o dalších zimních akcí se snad rozhodne brzy. Předávání družin novým rádcům proběhne jak jen to bude možné.

 

Aktualizováno 13.10.2020 - !!! Pozastavení činnosti (znovu) !!!

Bohužel, nařízení, která vešla v posledních dnech v platnost, nám zabraňují v jakékoli snaze pokračovat v programu. Do odvolání jsme proto nuceni zrušit veškeré družinovky a kontaktní program, stejně tak podzimky. Snad se situace zlepší, a třeba alespoň Hra po Praze se uskuteční

 

Aktualizováno 5.10.2020

Vážení rodiče,
vzhledem k opětovnému zhoršení epidemiologického stavu, a vyhlášení krizového stavu, jsme nuceni opět rušit a omezovat aktivitu. Prozatím rušíme projektové družinovky, klasické družinovky, pokud bude rádce zdravý, budou zatím probíhat normálně. Podzimní prázdniny pravděpodobně nebudou, avšak nechceme se zatím předbíhat, a zbytečně akce rušit.

 

Aktualizováno 29.3.2020

Vážení rodiče,
z důvodu pokračujících omezení nám nezbývá, než zrušit Velikonoce, Čarodějnice a Vodu. O dalším průběhu budeme informovat.
Jako alternativu programu nabízíme novou stránku Rady orlích per. Zde se můžete inspirovat k tvorbě programu pro děti doma, který jim bude přínosný i v oddíle.

 

Aktualizováno 12.3.2020 - !!! Pozastavení činnosti !!!

Vážení rodiče,
z důvodu nových preventivních opatření vlády ČR jsme nuceni dočasně pozastavit veškerou činnost. Původní plány na výlety mimo Prahu bohužel nejsou možné, o dalším vývoji informací a obnovení činnosti včas informujeme.

Náčelnictvo

 

Aktualizováno 11.3.2020

Odkaz na oficiální stanovisko LLM:

https://www.woodcraft.cz/index.php?right=mainpage&right2=zprava&id=1342&sid=

 

Aktualizováno 10.3.2020

Vážení rodiče,
s ohledem na poslední vývoj událostí a preventivních nařízení kvůli viru COVID-19 (koronavirus) aktivně řešíme další postup. Čekáme na oficiální vyjádření LLM. Ohledně dalších opatření budete informováni emailem. Prosíme vás o poskytnutí informací, pakliže jste se vy či vaše dítě pohybovali v okolí nakažených.

Družinovky budou zatím vedeny dále, až do dalších informací. Prosíme však, abyste děti, pokud to bude možné, nechali doma.