Podzimní prázdniny - kluci

Vytisknout akci
Sraz: 9:05 28.10.2015, Praha hl. n.
Příjezd: 16:44 1.11.2015, Praha hl. n.
Kdo jede: všichni kluci
Kam se jede: zámek Nové Hrady
S sebou peněz: 450 Kč
Popis akce:

Podzimní prázdniny na zámku v Nových Hradech v Pardubickém kraji, se ponesou v duchu her, výletů a v neposlední řadě také vyrábění a pouštění draků.

Spát a bydlet budeme v prostorách hospodářského křídla místního zámku.

Jídlo s sebou:

VLO (vlastní oběd), buchty (domácí, pokud kupované, tak jsou preferovány ty ne-"české"), porce rohlíků, porce cibule (každý tři cibule), ČOKOVOSUŠ (libovolný výběr čokolád, ovoce, sušenek)

 

halušky/3(balení 500g), máslo/6, balení brynzy/4, špek 20dkg/2, šunka 30dkg/2, balení těstovin (500g)/4, rajčatový protlak/3, klobása/2, eidam 20dkg/3, puding (2 balení) /3, mléko 1l /3, piškoty/3, balení tortil/4, čaj (dvě balení)/ družina, hlavička česneku /družina

 

o rozdělení jídla na počet a v rámci družiny požádejte prosím svého rádce. 

 

Věci s sebou:

Spacák, karimatka, přezuvky, teplé oblečení, dobrá obuv, čelovka, nůž

Důležité! Nezapomenout materiál na výroby draků: tyčky na draky, papír na draky, lepidlo (herkules), nůžky, provázek na pouštění, povinné jsou i vodovky resp. anilinky. Vemte si také psací potřeby (zápisník, tužku). Všechny potřeby (čtvercové, tenké ale dlouhé tyčky na draky a papír na polep konstrukce draků) seženete ve vašich nejbližších modelářských potřebách. Případně se poraďte se svým rádcem. Odvážné konstrukce a návody, či nápady (předem promyšlené) jsou vítané, obyčejného draka naučíme děti, co to neumí, samozřejmě stavět.

Garant akce: František