Jarní prázdniny VI-X

Vytisknout akci
Sraz: 9:30 4.2.2017, Hlavní nádraží
Příjezd: 17:48 11.2.2017, Hlavní nádraží
Kdo jede: Praha 6-10
Kam se jede: Primavera
S sebou peněz: 900 Kč
Popis akce:

Tradiční akce na naší roubené chalupě v Krkonoších. Budeme chodit na výlety, sportovat, soutěžit, hrát hry, rozvíjet své tvůrčí schopnosti, číst si, zpívat, prostě týden naplněný nejepetřejšími aktivitami. A především si budem užívat sněhu, kterého tam na nás již spousty čeká. Jelikož velké množství venkovních aktivit bude probíhat na běžkách, je POVINNOSTÍ každého je sebou mít. Kdo na běžkách neumí a ještě nikdy na nich třeba nestál, nemusí se vůbec bát. Pravděpodobně v tom nebude sám a my na nich všechny nováčky rádi naučíme :)

Jídlo s sebou:

VLO, domácí buchty, cibule, zelenina na chleba, lučina, 5dkg eidamu, 5dkg točeňáku, 10dkg anglické slaniny, SYROVÁ vajíčka 3ks, porce housek, čokoovosuš, 0,5 kg rýže /5, hlávka čínského zelí/3, kuřecí prsa/4, arašídy/2, pórek/6, půl chleba/3, špagety/4, máslo/družina, rajčatový protlak/3, čaj/družina

Věci s sebou:

Bačkory, toaletní papír, svíčky, čelovka, běžky (i se zbytkem vybavení - boty a hůlky), pohorky, návleky, teplé oblečení (oteplováky, dobrá nepromokavá bunda, podvlíkačky), čepice, rukavice, šála, spacák (karimatka není třeba!)

Jelikož budeme hodně venku a hodně na sněhu, je třeba skutečně děti dobře vybavit, aby jim nebyla zima a nebyly hned mokré. Zároveň ale myslete na to, že budeme na horské chalupě, na kterou si budou muset všechny věci samy vynést, takže jim nebalte do batohu pět různých svetrů a troje venkovní kalhoty. Je lepší toho mít míň a kvalitnější.

společenský oděv (např. kluci motýlek nebo kravata, holky sukně)

Garant akce: Bětka