Projektové družinovky

Vytisknout akci
Sraz: 1.5.2017
Příjezd: 31.5.2017
Kdo jede: všichni
Popis akce:

Celý květen probíhají speciální, tzv. projektové družinovky, věnující se různým aktivitám. Děti se hlásí dle svého zájmu na jedny z projektovek k rádcům, které je vedou, a následně je po dobu čtyř týdnů navštěvují. Družinovky tedy probíhají s tématickým obsahem a napříč všemi družinami.

PŘIHLAŠUJTE PROSÍM SVÉ DĚTI DO KONCE DUBNA PŘÍMO JEDNOTLIVÝM RÁDCŮM VEDOUCÍM DANÉ PROJEKTOVKY, TELEFONNÍ ČÍSLA A EMAILY NA NĚ NALEZNETE ZDE NA WEBU V KONTAKTECH

Zde jsou anotace na jednotlivé projektové družinovky, ze kterých je možno letos vybírat:

 

Šití vol. 2 - Emma & Rachel - čtvrtky 17:30 - 19:30 v klubovněPo minulém úspěchu při šití sukní se letos vrhneme do šití všemožně velkých a barevných batůžků, tašek, taštiček a peněženek! Projektovka je určena hlavně pro velké členy a kapacita je omezená.

 

Praha & kultura - Johanna & Verča - čtvrtky 16:30 - 18:30 - Víte, kde je nejstarší dlažba v Praze? A kde je Bradáč a co značí? Náplní projektovky bude poznávání zákoutí naší krásné Prahy! Zároveň navštívíme i několik zajímavých výstav! Pro malé i velké, počet neomezený.

 

Zpívání - Jakub & Matouš - úterky 17:00 - 19:00 - Projektovka určená pro mladší zájemce o zpívání oddílových i ostatních písniček. Budeme se učit nové, procvičovat ty staré, a to celé za doprovodu akustické kytary. Určeno pro malé.

 

Programování - Martin, Jáchym & Petr - úterky 17:30 - 19:30 pouze pro velké - Zajímají vás počítače? Vždycky jste přemýšleli, co se stane, když zmáčnkete ikonu na obrazovce? Nebo co všechno musí proběhnout, abyste si mohli spustit nějaký program? Na této družinovce se podíváme právě na fungování počítače, seznámíme se s programovacími jazyky, naučíme se základy programování a pokud budeme rychlí, vytvoříme si i vlastní jednoduchou hru. Kdo nemá vlastní notebook, který si může přinést na projektovku, napište do přihlašovadla za jméno"Nemám Pc".

 

Výroba zbraní na Larp - Jonáš & Brno - úterky 17:00 - 19:00  Máte doma hodně zbytečných molitanových mečů z táborů, které vůbec nepoužíváte? Co kdyby jste jich mohli mít ještě víc?! A co kdyby jste si ty svoje staré mohli vylepšit? Vyrábění a tunění Larpových zbraní s Jonášem a Brnem. Kapacita omezená.

 

Ornitologie - Adam - středy 16:30 - 18:30  - Náplň této projektovky spočívá v rozšíření vědomostí ohledně ptactva v Praze a v okolí. Budeme se pohybovat hlavně v parcích a u řek. Do této každotýdenní akce bych rád zakomponoval i ranní vyzcházku s Českou ornitologickou společností, která se bude konat o vílendu 20.5. v sobotu.( informace na webu ČSO). Na tyto akce potřebujete vlastnit dalekohled a v nejlepším, jako přídavek, knihu o ptactvu. Akce je spíše pro větší (v jejich vlastním zájmu), každopádně akce je i pro to, abychom poučili ty nejmenší. Děkuju a těším se.

 

Soft - Kačka & Jeník - čtvrtek 17:00 - 19:00 na Letný (zastávka tramvaje Sparta) - Účelem je nejen si zahrát soft, ale taky ho naučit hrát ty, kteří ho neumí. Takže se nebojte přihlásit, i když jste ho nikdy v životě nehráli. Vybavení budeme mít pro všechny, ale kdo má vlastní doma, ať si ho klidně vezme. Budeme se těšit.

Garant akce: Sára