Jarky I. turnus

Vytisknout akci
Sraz: 9:30 15.2.2020, Hlavní nádraží
Příjezd: 17:49 22.2.2020, Hlavní nádraží
Kdo jede: Praha 1 - 5
Kam se jede: Primavera
S sebou peněz: 900 Kč
Popis akce:

Týden budeme bydlet v naší krásný chaloupce v Krkonoších, Primaveře. Bude zábava, spoustu her, trochu kreativních činností a možná bude i sníh, proto si nezapomeňte běžky a pohodlnou běžkařskou obuv. Jelikož doufáme, že bude většina venkovních aktivit na běžkách,  je povinností každého je s sebou mít. Kdo na běžkách neumí nebo na nich nikdy nestál, nemusí se bát, rádi ho to naučíme.

Jídlo s sebou:

VLO, čokovosuš, čaj, sůl, cukr, 5 brambor, 3 cibule, buchty, ½ chleba, sálám, sýr, ½ másla, 1 paprika, ½ okurky, sušené ovoce, 1 pórek, citrón, zázvor, tvaroh na 2; 100g čočky; 100g cizrny; 500g vloček na 7; 500g rajčatový protlak na 10; 500g slaniny na 10

Věci s sebou:

Bačkory, toaletní papír, svíčky, čelovka, běžky (i se zbytkem vybavení - boty a hůlky), pohorky, návleky, teplé oblečení (oteplováky, dobrá nepromokavá bunda, podvlíkačky), čepice, rukavice, šála, spacák (karimatka není třeba!). Je třeba skutečně děti dobře vybavit, aby jim nebyla zima.Zároveň ale myslete na to, že budeme na horské chalupě, na kterou si budou muset všechny věci samy vynést, takže jim nebalte do batohu pět různých svetrů a troje venkovní kalhoty. Je lepší toho mít míň a kvalitnější.

Pokud balíte dětem batoh, balte ho s nimi, aby věděly, kde co je a aby poznaly, co je jejich, když to pověsí na společný sušák.

 

Garant akce: Jeník