Jarky II. turnus

Vytisknout akci
Sraz: 9:30 22.2.2020, Praha hl.n.
Příjezd: 17:49 29.2.2020, Praha hl.n. - !! pozor, máme asi 30 min zpoždění !!
Kdo jede: Praha 6-10
Kam se jede: Primavera
S sebou peněz: 900 Kč
Popis akce:

Tradiční jarní pohoda na naší krásné Primaveře nad Černým dolem, plná her, vyrábění a (pokud nám bude přát sníh tak běžkových) výletů. Jelikož jsou zprávy z prvního turnusu, co se týče sněhové situace, velmi pozitivní, běžky jsou povinné. Nikdo se však nemusí bát, že by nestačil, rádi naučíme běžkování i úplné začátečníky. 

Jídlo s sebou:

 

Každý:

VLO, buchty, porce párků, porce rohlíků, zelenina, čokoovosuš, 4 brambory, 2 cibule

 

Rozdělí rádce:

Kolínka /4, Niva /3, Brynza / 3, Halušky/5, Nutella /5, Chléb/3, Paštika/2, Mléko/3, Vanilkový pudink/2, Piškoty/3, Rýže/5, Kuřecí prsa /4, Arašídy/druž, Pórek/2, Sojovka/druž, Máslo/4, Čaj /druž, Granko/druž, Tortilly /3

 

Věci s sebou:

Bačkory, toaletní papír, svíčky, čelovka, běžky (i se zbytkem vybavení - boty a hůlky), pohorky, návleky, teplé oblečení (oteplováky, dobrá nepromokavá bunda, podvlíkačky), čepice, rukavice, šála, spacák (karimatka není třeba!).

 

Je třeba skutečně děti dobře vybavit, aby jim nebyla zima. Zároveň ale myslete na to, že budeme na horské chalupě, na kterou si budou muset všechny věci samy vynést, takže jim nebalte do batohu pět různých svetrů a troje venkovní kalhoty. Je lepší toho mít míň a kvalitnější.

 

Pokud balíte dětem batoh, balte ho s nimi, aby věděly, kde co je a aby poznaly, co je jejich, když to pověsí na společný sušák.

 

Pro zájemce bude možnost batikování triček savem, vemte si proto barevné triko, kterému savo nebude vadit!

Garant akce: Martin