Projektovky

Vytisknout akci
Sraz: 1.5.2023
Příjezd: 31.5.2023
Popis akce:

V květnu opět po roce proběhnou projektovky!


Dávejte prosím pozor, zda dítě omylem nepřihlašujete na projektovku, která je určená pro jinou věkovou kategorii! S případnými otázkami se prosím obracejte na vedenacky mejl.

 

VELCÍ ČLENI

Šití s Emou a Amálou

Neumíš šít na šlapacím stroji? Nemáš rád/a zipy? Už zase nemáš co na sebe? Všechny tvé problémy snadno vyřeší projektová dílna šití zavazovacích kalhot s Amálou a Emou. Projektová dílna je určena pro velké členy. Základy šití se cení. Čas a místo: Středa 17.30-19.30 v Klubovně ,Kapacita je omezená! Přihlašujte se na mail ema.hrabak@gmail.com

Fotofilm s Šimonou a Kačkou

Na naší projektovce určené hlavně pro velké a střední budeme vytvářet fotofilm s Šimonou a Kačkou. Sestavíme si vlastní scénář a pak nafotíme fotky a sestavíme vlastní krátký fotofilm. Naše projektovka bude ve středu od 18:00-20:00. První dvě budou v klubovně, zbylé v čas upřesníme. Přihlašujte se prosím na emailu Kamenickaa@post.cz.

PRO MALÉ I VELKÉ

Architektura

Naše projektovka je pro všechny kdo jsou ochotni spočinout okem na kvalitní architektuře nebo získat nové vědomosti pro osobní rozvoj. A to formou vycházek či exkurzí s Honzou a Kryštofem. Vždy v pondělí od 17:00-19:00. Přihlašujte se na mail janxkozisek@gmail.com

 

Kultura

Anička se Zorkou mají porojektovku kulturu. Budeme chodit po výstavách a divadlech. Probíhat bude projektovka ve středy většinou 17:00- 19:09 (jestli půjdeme do divadla je možné, že se čas změní). číslo na Zorku: 777 345 792 email na Zorku: mareckovazora@gmail.com

Literární projektovka

V rámci naší projektovky budeme číst knihy a diskutovat o nich. Dále si také budeme představovat různé povídky a na konci každý zkusí jednu napsat. Projektovka se bude konat ve středu od 17:30 do 19:30. Apa a Matylda.

Vaření

Pod vedením vedení spolu uvaříme mnohou večeři. Tato projektovka bude průvdocem chutí světa. Společně se budeme snažit dosáhnou kulinářského vrcholu. Budeme kuchtit vše možné i nemožné, učit se novým dovednostem a zlepšovat ty staré, každou středu od 18:00 do 20:00 v klubovně! Přihhlašujte na e-mail: zavada.rehor@gmail.com . 

Sport

Tato projektovka není pouze softová. Bude se hrát fotbal či basketbal na různých zajímavých hřištích v Praze. Přijďte si tedy zasportovat s Martinem a Gábou ve středu od 17,30 do 19,30.

gaba.zaruba@gmail.com

 

Sbírání odpadků po Praze 

Chcete udělat Prahu lepším místem? Nebo si chcete splnit stopu? Tak potom je tato družinovka přímo pro vás. Budete dekontaminovat s Eliášem a Otou různá místa v Praze. Kdy? Každou středu od 17,30 do 19,30.

eliaspojar@gmail.com