Rada orlích per

Rada orlích per je vnitřní orgán kmene zabývající se udílením orlích per, titulů a stop Zasvěcovací stezky.

Plnění činů a stop doma

Ani během těchto dní, které se přelévají v týdny (a ty se možná přetaví v měsíce), trávených v izolaci si nemusíte od oddílu dávat pauzu. Pro řádné členství v oddíle je důležitou součástí splnění Zasvěcovací stezky, po němž dostanete šerpu a máte tak možnost hlasovacího práva na sněmech. A aby vaše šerpa nezela prázdnotou, říká se, že je fajn si plnit Orlí pera. Jsou to takové cestičky k tomu, co by vás mohlo bavit, ukazatele zajímavými směry a je jen na vás, kudy se pustíte a z které strany začnete stoupat na horu. 
 
Během karantény je samozřejmě plnění náročnější, protože nemáme moc prostoru se dostat ven. Za to se nám ale naskýtá docela veliké pole času, (které zatím nemá úplně jasné hranice) kdy se můžeme začít věnovat různým kreativním činnostem a pustit se do nemála dlouhodobých projektů. V tomto ohledu se dá lépe vyblbnout ve Svitku březové kůry, proto jsem se dohodli, že Orlí pera budeme uznávat i členům, co zatím šerpu nemají a dané činy splnili během koronavirových prázdnin.
 

Zasvěcovačka

Ztratil jsi Zasvěcovačku? Nevadí! Koukni dolů pod text a stáhni si, vytiskni, vyzdob, doplň a hlavně splň. S řádnou dokumentací uznáme vše na první možném Sněmu.
 

Svitek březové kůry

Nemáš doma Svitek březové kůry? 
Je online
 

Činy

Nevíš, jak začít s plněním činů? 
Facebook i instagram Ligy lesní moudrosti přímo srší vybranými činy, které můžeš plnit i mezi čtyřmi stěnami pražskýho bytu. A dokonce na jejich stránkách můžeš najít takové první krůčky k plnění činů, které se schovávají za statečné Výzvy.
 
Nevíš, které činy už máš splněné? A možná tě zajímá, jak moc si plní činy jiný lidi, co taky chodí do Ligy.
Tak tady jedna praktická věc – v době elektronizace, kdy to vlastně bylo jen otázkou času (který se nám konečně dostal) jsme aktualizovali naši evidenci Orlích per na E-svitku, kde se přes přihlášení (asi bude potřeba přes zapomenuté heslo) můžeš dostat jak ke svému profilu se seznamem splněných Orlích per, tak se můžeš podívat na statistiky a porovnání s jinými kmeny Ligy. 
 
V téhle době je opravdu důležité nezahálet a nezlenivět. Doufáme, že se brzo uvidíme někde pod modrou oblohou.