Kalendárium 2011
| 5.2 - 12.2 | Jarky Praha 6-10 |
| 12.3 - 19.3 | Jarky Praha 1-5 |
| 6.4 | Oddílovka v klubovně |
| 8.4 - 10.4 | Jarní rekreační výlet |
| 21.4 - 25.4 | Velikonoce |
| 1.5 - 31.5 | Projektové družinovky |
| 13.5 - 15.5 | Voda |
| 22.5 | Oddílová debata |
| 3.6 | oddílovka - soft |
| 21.6 | informační schůzka |
| 2.7 - 22.7 | TÁBOR |
| 22.7 - 25.7 | Potáborovka |
| 24.8 - 31.8 | Brigáda |
| 30.9 - 2.10 | Dřevo |
| 30.9 - 2.10 | Babí léto |
| 26.10 - 30.10 | Podzimky - kluci |
| 27.10 - 30.10 | Podzimky - holky |
| 11.11 - 13.11 | Hra po Praze |
| 2.12 - 4.12 | Vánoční sněm |
| 17.12 | Vánoční výstava |
Jarky Praha 6-10
Vytisknout akci| Sraz: | 7:30 5.2.2011, hlavní nádraží |
|---|---|
| Příjezd: | 17:47 12.2.2011, hlavní nádraží |
| Kdo jede: | praha 6-10 |
| Kam se jede: | Primavera |
| Popis akce: | Důležité pro všechny, každý musí mít svou kompletní výstroj na běžky!!!!spacák a pohorky! Dále všichni povinně ručníky a další hygienické potřeby - neopomíjejme čistotu ani na horách, byť tam lze oponovat její nedostupností. |
| Jídlo s sebou: | 700kč, vlastní oběd, buchty(nejlépe "nečeské"), porce rohlíků, dvě nožičky párků, těstoviny/4, 10dkg nivy, yumky, půlka chleba, máslo/4, marmeláda/4, čaj, cukr a sůl, čoko, ovo, suš,svíčky(nejlépe nečajové), toaletní papír, baterka, přezuvky, zápisník a psací potřeby. |
| Garant akce: | Bára |