Jarky I. turnus

Vytisknout akci
Sraz: 9:30 4.2.2018, Praha - hl.n.
Příjezd: 17:49 10.2.2018, Praha -hl.n.
Kdo jede: všichni (Praha 1-5)
Kam se jede: Primavera
S sebou peněz: 900 Kč
Popis akce:

Zimní radovánky na oblíbené horské chalupě v Krkonoších.Budeme chodit na výlety na běžkách, hrát různé hry, soutežit, vyrábět , zpívat písně a užívat si čerstvého vzduchu. Jelikož budeme velké množství venkovních aktivit trávit na běžkách, je povinností každého je sebou mít. Kdo na běžkách neumí nebo na nich nikdy nestál, nemusí se bát, rádi ho to naučíme. 

 

Jídlo s sebou:

VLO (vlastní oběd), buchty, půlka chleba, máslo/4,  rajčatový protlak/3, celý 300g eidam/3,balení sphagetti/2, točeňák, 2, 4 cibule, bílý jogurt 500g/2, sušené ovoce( né tvrdé ) spíše na žvýkání, 4 brambory, mysli/balení na 3, pomazánkové máslo/ 2, balení plátkového sýra, balkánský sýr/3, rajčata, paprika 2 krát, okurka/2, oliv olej/družina, balzamiko/ vedení, balení kolýnek/ 3, ang. Slanina / 3, niva/4, chilli/ družina, 2 stroužky česneku, lučina/2, bujón/družina,2 citróny, sůl/družina, cukr/družina 

Svíčky, černý čaj, toaletní papír 

Věci s sebou:

Bačkory, toaletní papír, svíčky, čelovka, běžky (i se zbytkem vybavení - boty a hůlky), pohorky, návleky, teplé oblečení (oteplováky, dobrá nepromokavá bunda, podvlíkačky), čepice, rukavice, šála, spacák (karimatka není třeba!)

Jelikož budeme hodně venku a hodně na sněhu, je třeba skutečně děti dobře vybavit, aby jim nebyla zima a nebyly hned mokré. Zároveň ale myslete na to, že budeme na horské chalupě, na kterou si budou muset všechny věci samy vynést, takže jim nebalte do batohu pět různých svetrů a troje venkovní kalhoty. Je lepší toho mít míň a kvalitnější. 

Garant akce: Lucka